Michaela Dlabolová

kosmetička
top senior Diamond lashes stylist

Těším se na vás v salonu Lashes and Beauty Design
V Jámě 8, Praha 1
1.patro
 

- DIAMOND LASHES® a kosmetika:

+420 733 331 587
 

- Ultrazvuková mezoterapie kyselinou hyaluronovou, kosmetikou

+420 730 501 107

den s tváří Diamond lashes 

Renatou Langmannovou

(českou miss 2006)

vimeo.com/66051733

TOPlist

Modeláž nehtů a manikúra

Péče o ruce a nehty - Modeláž nehtů - Zdobení nehtů - Potažení přírodních nehtů gelem - Modeláž nehtů u nohou

Péče o ruce a nehty
Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i vaše ruce a nehty. Ruce o nás vypovídají mnohé, protože ruce každého z nás jsou nejdůležitější součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost a tak se stávají naší vizitkou.
Pravidelná manikúra nám pomůže zachovávat ruce i nehty stále krásné, upravené a ve skvělé kondici.
Ruce jsou důležitou součástí našeho těla, z toho důvodu bychom na ně neměli zapomínat a měli jim věnovat potřebnou péči.
Naše ruce jsou nejvíce zatěžovány vnějšími vlivy - jako např. při každém kontaktu s vodou a mycími prostředky dochází k vysoušení pokožky rukou i nehtů. Proto dopřejte suché pokožce jemný peeling, masáž, výživu v podobě masek na ruce i nehty. Také můžete vyzkoušet parafínovou terapii, pokožka je po kúře hladší a jemnější, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.

Parafínové zábaly rukou představují proceduru, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení a změkčení. Pravidelnými parafínovými zábaly rukou se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, ale dojde i k uvolnění drobných kloubů a ztuhlého zápěstí.

Před parafínovým zábalem je vhodné aplikovat peeling na ruce, který odstraní šupinky staré kůže. Pak se uvolněné ruce ponoří až po zápěstí na několik sekund do rozehřátého parafínu. Poté se z lázně vyjmou a znovu se alespoň třikrát ponoří, dokud vosk rovnoměrně přilne na pokožku. Takto ošetřenou ruku zabalíme do plastikové a froté rukavice. Teplo tak bude působit déle. Zábal necháme působit 10 až 20 minut. Po uvedené době se vosk lehce stáhne z ruky.

Pěstování přírodních nehtů není vždy jednoduché. Kvalita nehtu je ovlivněna geneticky, zdravotním stavem jedince, užíváním léků, stresem i věkem. Toto všechno se odráží na vaší kvalitě nehtů. Nehty chráníme zpevňujícím nebo podkladovým lakem, které jsou průhledné a snesou je i klientky, které nestojí o barevné lakování.
Mimo jiné můžeme nehty ošetřit japonskou manikurou P-Shine, která účinně řeší problém slabých a třepivých nehtů. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Měla by se pravidelně do 14 dnů doplňovat. Hlavními složkami P. Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka. Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty se mohou po dvou dnech odlakovat, aniž by se P. Shine odstranil. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Metoda je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Mnohé můžete pro své ruce a nehty udělat i vy sami pravidelnou péčí o ně.
Každý den před spaním vmasírujte kvalitní výživný olej do okolí nehtu. Důležité je olej vmasírovat do nehtového kořene, kde se vytváří základ pro novou rohovinu.
Rada našich babiček:
Vymáčkněte do dlaně pár kapek štávy z citronu, rozetřete po rukách a nechte zaschnout. Pokožka rukou zůstane krásně hladká a zároven vyživíte i nehty. Tímto způsobem můžete ruce ošetřovat kdykoli si vzpomenete.

Modeláž nehtů
Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých nehtů. Pokud nemáte od přírody krásné a pevné nehty a chcete to změnit pak právě pro vás je tu tato metoda prodlužování nehtů.
Dlouhé nehty jsou znakem elegance, prodlužují krátké prsty a dodávají rukám pěstěny vzhled.
Gelové nehty vydrží neomezenou dobu, za předpokladu pravidelného doplnování gelu v závislosti na růstu nehtů vlastních. Tato doba se pohybuje kolem 3 - 4 týdnů.
Gelové nehty jsou pružné, tenké, odolné a pro váš vlastní nehet i částečně prodyšné, v neposlední řadě také velmi přirozené.
Současné kvalitní gelové systémy se neustále vyvíjejí, zdokonalují a je u nich kladen důraz na zdravotní nezávadnost.

Zdobení nehtů
Nehty se mohou zdobit podle ročních období, podle události (svatba, ples apod.) I do zdobení nehtů se promítají aktuální trendy, ale je důležité, aby Vám zvolený styl slušel a typově seděl k vaší osobnosti.

Potažení přírodního nehtu gelem
Pro ty z vás, které upřednostňujete přírodní nehty, ale nejste spokojené, protože Vám na nich lak vydrží maximálně 2 dny nebo je máte měkké a tenké, je tady potažení nehtů gelem. Tato metoda nehet nepoškozuje a samotný nehet zpevňuje. Pak Vám lak vydrží i 2 týdny a ruka je stále upravená.

Modeláž nehtů u nohou
V naší nabídce naleznete i gelovou francouzskou manikúru na nohy. Jedná se o aplikaci francouzské manikúry na nehty nohou, používány jsou speciální gely určené pro tuto modeláž. Nehty jsou pevnější, krásnější a stávají se tak stále upravenými. Gel lze libovolně lakovat barevnými laky na nehty.


VLAĎKA CAHÁKOVÁ
nehtový designér, manikúra

Modeláž gelových nehtů, Zdobení nehtů, P.Shine, Zpevnění přírodních nehtů gelem

mob.: 603 562 466

1. místo na mistrovství ČR - kvalifikace na ME v Nail Design
certifikát OPI Center - komplexní výukový program
certifikát školení v Nail Art