Michaela Dlabolová

kosmetička
top senior Diamond lashes stylist

Těším se na vás v salonu Lashes and Beauty Design
V Jámě 8, Praha 1
1.patro
 

- DIAMOND LASHES® a kosmetika:

+420 733 331 587
 

- Ultrazvuková mezoterapie kyselinou hyaluronovou, kosmetikou

+420 730 501 107

den s tváří Diamond lashes 

Renatou Langmannovou

(českou miss 2006)

vimeo.com/66051733

TOPlist

Kompletní ruční kosmetické ošetření

Skládá se z odlíčení obličeje, úpravy obočí, bezbolestného čištění pleti pomocí ultrazvukové čistící špachtle - pravidelným používáním profesionální ultrazvukové špachtle se zlepšuje celková kvalita pleti.Umožňuje hloubkové čištění pleti, které účinne odstraňuje podkožní maz, což působí jako prevence proti vzniku akné. Pleť je poté čistější a působí jasným a zářivým dojmem.

 Nesmí chybět kosmetická masáž, která patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice.

 Během ošetření, které musí probíhat v absolutním klidu, dochází ke zklidnění pleti i celého organismu. Masáží obličeje působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a dosáhneme tak obrovského relaxačního úcinku naši centrální nervové soustavy i celého těla. Při masáži obličeje působíme na oběhový systém a zajistíme tak pleti lepší přísun živin a odchod zplodin. Díky tomu efektu nebude pleť působit unaveně. Masáží docílíme odstranění povrchových zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek. Kosmetickou masáží uvolňujeme napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží a proto ovlivňují náš vzhled. Nálady, emoce, stres, napětí - to vše může způsobit tvrdý výraz obličeje. Masáž svaly uvolní a zjemní výraz ve tváři. Pravidelně prováděnou masáží dekoltu a obličeje lze oddálit stárnutí pleti. Součástí kosmetické masáže je i masáž dekoltu, která zajistí pružnost, vypnutí kůže, prokrvení, dodá pleti výživu a hydrataci.

Dále následuje aplikace masky, která se vybírá podle typu pleti klientky. Velice oblíbená je kyslíková maska, jedná se o přírodní masku z mořských řas a minerálů. Kyslíková maska je opravdovým koktejlem relaxace a pohody, kdy pleť okamžitě získá jas, vitalitu a krásu. Nejenom Vaše plíce potřebují kyslík ale také Vaše kůže! Kůže je největším orgánem našeho těla který měří přibližně dva metry čtvereční. Prostřednictvím kůže probíhá rovněž dýchání. Kyslíková maska je vrcholem v profesionální péči o kůži. Po aplikaci masky z drcených hnědých mořských řas se rychle uvolňují a krevním oběhem dostávají do pokožky minerální soli (vápník, draslík, sodík, fosfor), stopové prvky (chrom měď, železo, jod, magnézium, zinek, křemík a selen). Kyslík je transformován dovnitř buněk a tak optimálně okysličuje a spontánně revitalizuje pokožku. Současně stimuluje buněčné dýchání a přispívá tak k celkové regeneraci pokožky. Kombinace kyslíku a energie rostlin zaručuje silné omlazení pokožky, kdy dochází k okamžitému viditelnému vypnutí pokožky, zpomalení známek stárnutí, zlepšení pevnosti a pružnosti pleti a vyhlazení jemných vrásek. Maska je vhodná pro suchou nebo smíšenou pleť se známkami předčasného stárnutí s problémy hydratace a nedostatečné výživy. Na závěr aplikace denního krému a lehké denní líčení dle zájmu.