Michaela Dlabolová

kosmetička
top senior Diamond lashes stylist

Těším se na vás v salonu Lashes and Beauty Design
V Jámě 8, Praha 1
1.patro
 

- DIAMOND LASHES® a kosmetika:

+420 733 331 587
 

- Ultrazvuková mezoterapie kyselinou hyaluronovou, kosmetikou

+420 730 501 107

den s tváří Diamond lashes 

Renatou Langmannovou

(českou miss 2006)

vimeo.com/66051733

TOPlist

Kůže vytváří celý zevní povrch těla, pokrývku chránící jej proti okolnímu prostředí. Při střední velikosti těla má plochu asi 1,7 m². Není jen pouhým „obalem těla“, mimo ochranné funkce má i další mnohostranné úlohy, takže ji lze označit za jeden z nejvýznamnějších orgánů lidského těla. A co víc, neporušená kůže je u všech savců - tedy i u člověka - základní podmínkou jejich života.

Vnější část kůže -pokožka- se vyvinula jako orgán schopný trvalé obnovy. Na procesu obnovy buněčných vrstev je závislý vzhled naší pleti. Pod pokožkou je vazivová část kůže -škára- která bohužel bývá jako první postižena procesem stárnutí.

Pleť je název pro vzhled kůže u člověka, v užším slova smyslu speciálně pro kůži obličeje.

Pleť bývá zpravidla členěna na suchou, smíšenou, normální a mastnou. Dělení je poměrně jednoduché, problémy ale nastanou, snažíme-li se stanovit odpovídající péči. Správně určit potřeby konkrétně dané pleti a zhodnotit její stav je už úkolem kosmetičky.

Naše zkušená kosmetička Vám sestaví program péče o pleť a poradí, jakou péči Vaše pleť potřebuje.

Jako specialitu nabízíme měření stavu pleti diagnostickým přístrojem Skin Mystery. Tímto měřením spolu s profesionální kosmetičkou zjistíte aktuální hodnoty hydratace (vody), mastnoty (mazu) a elasticity (pružnosti) pleti.